1 / 4
Брачен кревет спална и регал со мост
10.000 МКД
Цената е фиксна
27.10.2020 16:44

Прилеп / Прилеп

Креветот е како нов. Изработен е од иверица. Доволно широк за да се чувствувате удобно.
Цената на креветот заедно со душекот и регалот со мост е10,000 ден.
Контакт тел:075/934-898 Менка

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Комплетна спална соба

Се продава од:

SASE
Потврден огласувач
075310906
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам