1 / 7
se prodava kujka
129.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.11.2020 19:53

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

10

Квадратура:

300 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

150 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1986

Број на балкони:

Повеќе од 5 балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Prilep

se prodava kujka so deloven prostor na ul. aleksandar makednonski
informaci samo preku viber

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Robert Nineski
Потврден огласувач
070722265
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам