INVESTITOR
30 €
09.09.2022 18:41

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

5

Квадратура:

80 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

60 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1965

Година на реновирање:

1965

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Andon slabejko

INVESTITOR za gradba

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

ZdravKko
Prilep
Потврден огласувач
075938101
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам