1 / 6
iveco zeta
3.100 €
21.06.2022 20:16

Прилеп / Прилеп

godina na proizvotstvo 1992. vo ispravna sostojba. aluminiumski sandak so nova cirada. novi gumi.registriran
ZVONETE na 071 622 313 Ne na dolniot broj

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
071395492
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам