1 / 4
Kujca
1 €
Цената не е фиксна
08.09.2022 12:01

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

6

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

30 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1999

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Beogradsks 14

Prodavam kujca nova gradba
Mnogu cvrsta gradba.
Na dva sprata plus potkrovje nadvoresni skali mozi za dve familii da ziveat.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

trajce
Потврден огласувач
078309277
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам