1 / 2
Lada 112 za delovi komplet
3 €
20.03.2023 08:19

Прилеп / Прилеп

Марка:

Lada

Модел:

112

Година:

2004

Гориво:

Бензин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2020

Сила на моторот:

60 kw / 82 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

rasturena za delovi ..se kompletno..

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

boris
Потврден огласувач
070428963
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам