1 / 3
DENON AVR-1604
4.500 МКД
Цената е фиксна
05.09.2022 20:12

Карпош / Скопје

Tuning range: FM, MW

Power output: 75 watts per channel into 8Ω (stereo)

Surround output: 75W (front), 75W (center), 75W (rear)

Frequency response: 10Hz to 100kHz

Total harmonic distortion: 0.08%

Input sensitivity: 200mV (line)

Signal to noise ratio: 98dB (line)

Speaker load impedance: 6Ω to 16Ω

Digital inputs: coaxial, optical

Video Connections: composite, component, SVHS

Dimensions: 434 x 147 x 417mm

Weight: 10.8kg

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Се продава од:

Aco
Потврден огласувач
070365289
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам