1 / 6
Se prodava delovi za opel vectra
100 €
10.02.2023 21:00

Куманово / Куманово

Марка:

Opel

Модел:

Vectra

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Polovni delovi
Opel vectra b 2.0 DTI 16v
Godina 2000
Motor
Altenator
Alanseer
Bosh pumpa
Turbina
Sofer sajma
Amertizeri
Retrivizor
I drugi delovi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Perparim
Potok Serava 47
Потврден огласувач
075263267
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам