1 / 11
STOLCINJA - TAPACIRANJE
600 МКД
Цената не е фиксна
07.06.2023 13:00

Гази Баба / Скопје

-TAPACIRANJE NA SEKAKOV VID NA STOLCINJA: TABURETKI, TREPEZARISKI I KANCELARISKI STOLICI
-IZRABOTKA NA DETSKI FOTELJI
-Nudime dolgogodishna usluga i dokazan kvalitet,
kako i povolni ceni
072 227 771
077 551 519

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Мебел и ентериер

Се продава од:

ivana
Потврден огласувач
077 88 55 81
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам