1 / 8
Kamion man
9.000 €
Цената не е фиксна
25.11.2020 13:00

Прилеп / Прилеп

Kamionot e vo odlicna sostojba servisiran novi akmulatori registriran Pali Vozi

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

zvonko
Потврден огласувач
075353232
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам