1 / 2
Приврзоци акција само овој месец
1 МКД
04.12.2022 12:53

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Ласерски гравиран приврзок за вашата фирма по промотивни цени до
❗❗❗ 1 Декември ❗❗❗

🔹️25парчиња 1100ден
🔸️50парчиња 2000ден
🔹️100парчиња 3500ден
🔸️200парчиња 6000ден

Viber 079 227 686
Facebook Unika.mk

Категорија: Останато

Се продава од:

Grafika Dizajn
Архиепископ Доситеј 2
Потврден огласувач
079227686
Испрати Е-маил до огласувачот

LED статуетки

1200 МКД

Акција на приврзоци !!!

20 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам