1 / 11
Mercedes Sprinter 313 2004
6.900 €
Цената е фиксна
07.03.2023 17:59

Прилеп / Прилеп

Се продава Mercedes Sprinter 313 2004 година.
- 18+1 седиште на сообраќаjна
- Клима
Во добра состојба, направено хемиско и спремно за возење.
За замена друга цена.

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава / Можна е замена од:

Valentin
Потврден огласувач
071333316
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам