1 / 12
Ш.2673 СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ЦРНИЧЕ
379.000 €
Цената не е фиксна
04.04.2022 11:20

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

15

Квадратура:

624 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

211 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

Повеќе од 4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Исток

Се продава прекрасна новоизградена куќа во скопско Црниче.
Куќата се наоѓа на многу добра локација, со одличен поглед кон Скопје. Куќата е на само 15 мин оддалеченост од центарот на градот.
Куќата има вкупна површина од 624 м2 и се состои од приземје со два стана со површина од 70 и 71 м2,
Првиот кат се состои од една станбена единица со површина од 149 м2
и вториот кат се состои од една станбена единица со вкупна површина од 151 м2
Плус ходници и скали со вкупна површина од 52 м2,
простор за лифт со површина од 2 м2 и
подрум - кој се состои од гаражен простор со површина од 105 м2 и подрум со површина од 24 м2.

Сите комунални такси за куќата се платени и има имотен лист .

Lovely new built house in Skopje Crnice , for sale.
The house is situated on very good location in quite surrounding with excellent view at Skopje. The house is in the same time only 15 min walking distance from the Skopje city center.
The house is having total surface of 624 m2 comprising ground floor with two apartment units with surface of 70 and 71 m2,
First floor comprising one apartment unit with surface of 149 m2
and second floor comprising one apartment unit with total surface of 151 m2
plus
corridors and stairs with total surface of 52 m2,
space for elevator with surface of 2 m2 and
basement comprising garage space with surface of 105 m2 and cellar with surface of 24 m2 .

All communal taxes for the house have been paid and there is property letter for the house.
The house has a yard with surface of 211 m2.

за повеќе информации на тел. 075/278-789 075/496-670

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

АГЕНЦИЈА МИЛЕНИУМ КОМ
K.J.PITU 26
Потврден огласувач
075/496-670 075/278-789 071/377-770
Испрати Е-маил до огласувачот

SIERA 2702 SE PRODAVA NOVA KUCA VO NASELBA LISICE

1 €

СЕ ПРОДАВА КУЌА НА ВОДНО- АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам