Tegli so kapaci od 720 I 800gr
1 €
02.05.2021 21:22

Аеродром / Скопје

Se prodavaat tegli so kapaci od 720 I 800 gr.Ima ok 40-50 parcinja.Parcinja po potreba. Cena 6 den parce.
078479427

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Се продава од:

Jana
Потврден огласувач
07190253
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам