1 / 3
Boca za vozduh-Боца за воздух
1 €
24.09.2022 15:01

Прилеп / Прилеп

Boca za komprimiran vozduh 1000 l 1
Боца за компримиран воздух 1000 л 1
10 bar

Категорија: Останато

Се продава од: Претпријатие

Дил Ком
Потврден огласувач
071323313
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам