1 / 4
Mercedes-Benz Sprinter 416
6.000 €
05.10.2022 12:53

Прилеп / Прилеп

Mercedes-Benz Sprinter 416 so 23 sedista.
Proizvedeno 2002 godina.
Poveke informacii na telefon 075259140

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Филип
Потврден огласувач
075650570
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам