1 / 3
Stolici so anatomaki naslon
2.000 МКД
Цената е фиксна
21.04.2022 23:12

Кисела Вода / Скопје

Se prodavaat 6 stolici so anatomski naslon.
Kontakt: 075 44 06 01

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам