1 / 1
Се продава плац - градежно земјиште
1 €
11.05.2021 10:59

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

3400 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава градежно земјиште - плац со површина од 3400м2 , со два влеза (од ул. Трајко Николоски и од ул.Кресненско востание ) ,, погоден за секаква намена , Инф. на тел 070308311

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
070259119
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам