1 / 4
Blootooth zvucnik soundbar
50 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.07.2022 15:38

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Уред:

Останати уреди

Prodavam...
NOV mnogu kvaliteten, Blotootht zvucnik, mnogu stilski, lici na soundbar, ima dosta opcii na nego:
AUX,RADIO,BLOTOOTH,SLOT,CASOVNIK,DATUM I VREME,ITN...
PREMNOGU DOBAR ZVUK VADI !!!

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Bluetooth уреди

Се продава од:

Alex
Потврден огласувач
078382610
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам