1 / 5
Se prodava polovni delovi za Fiat Marea 1.9 TD
100 €
10.02.2023 21:00

Куманово / Куманово

Марка:

Fiat

Модел:

Marea

Година:

1998

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2020

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava polovni delovi za Fiat Marea 1.9 TD

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Perparim
Potok Serava 47
Потврден огласувач
075263267
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам