1 / 12
Продавам стан во куќа
По Договор
18.04.2022 11:07

Кисела Вода / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

78 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

159 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на реновирање:

2017

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Продавам стан во куќа во кисела вода од 78 м2 кој се наоѓа на втор кат и е со посебен влез.Во склоп на станот има подрумски простории од 12 м2 и дворно место од 159 м2. со обезбеден и ограден паркинг простор.Станот е комплетно реновиран 2017-та година.Греењето е со сопствено парно на пелети и вграден клима уред.
Станот има просторија за дневен престој, кујна, две спални соби, едно купатило , еден гостински тоалет и две тераси. Се продава наместен или празен.
Цена по договор.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Zoran Georgievski
Потврден огласувач
070276649
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам