1 / 6
Mercedes - Man - Iveco - Daf otkupuvam
2.000 €
30.11.2022 18:21

Охрид / Охрид

- Ako Imate kamion za prodavanje pustete mi sliki Na Viber 075 212212 ili napisete mi poraka, non stop sum dostapen Na Viber

MAN / MERCEDES / DAF / IVECO / VOLVO
SCANIA


Сликите се симболични

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

TAIBA INT
S. PODMOLJE OHRID
Потврден огласувач
075212212
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам