1 / 5
UMIVALNIK MIVALNIK ZA KUJNA NOV
3.900 МКД
Цената не е фиксна
08.08.2021 17:21

Крива Паланка / Крива Паланка

SE PRODAVA SADOPER SO DVE DUPKI NOV NE KORISTEN KUPEN E PO CENA OD 7900DEN SE PRODAVA ZA 3900 DEN/
DIMENZIJA 120CM NA 60CM/ NA VIBER MOZE ZA KONTAKT

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

STEFAN
Потврден огласувач
078383644
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам