1 / 10
VW PASSAT 2.0 TDI 170KS 2006
6.200 €
23.03.2023 15:59

Прилеп / Прилеп

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.11625

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Пасатот е со највисоко ниво на опрема, нема што нема
Регистриран до 21.03.2023год. со з. Картон
-Климатроник
-Темпомат
-Борд компјутер
-Фабричка VW навигација, DVD
-Кожен ентериер
-Кожен волан со команди
-Лимитирање на брзина
-Автоматски светла
-Сензори за дожд
-Паркинг сензори
-Светла за магла
-Греачи на предни и задни седишта
-Греачи на предна шофершајбна
-Греачи на ретровизори
-Електрична завеса на задна шофершајбна и завеси на задни стакла

-225000 километри!!!
Возилото е комплет сервисирано и е во одлична состојба, увезено во МК 2009 година, вреди да се види!!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Рубин
Потврден огласувач
078422647
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам