1 / 2
Mini One
3.500 €
18.07.2022 12:26

Куманово / Куманово

Марка:

Mini

Модел:

ONE

Година:

2002

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Жолта

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Mini One
uvoz od Germanija
1.6 benzin/plin
Bmw motor
So servisna kniska
075-291-985
Bogdan


Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

boki
Потврден огласувач
075291985
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам