1 / 6
Lenovo Yoga Tab 3 8.0"
5.999 МКД
30.01.2021 20:12

Прилеп / Прилеп

Марка:

Lenovo

Големина на екранот:

8" инчи

Таблет со уникатен дизајн, единствен кој може да стои исправено или да се закачи на зид.
Алуминиумско куќиште.
8" HD екран.
6200 мах батерија
Стерео звучници.
Ротирачка камера
Snapdragon 210 Quadcore
1/16GB
Android 6.0.1

Батеријата држи како првиот ден.
Беспрекорно зачуван без грепка.
Комплет со кутија и полнач.

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

I
Потврден огласувач
078298555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам