1 / 1
PS4
20.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.01.2021 16:49

Аеродром / Скопје

Се продава нов PS4, 1024GB, со 1 контролер и фифа 20, само малку користен. Има гаранција до јули 2021, а се продава заради купување РС.
Тел.071379079 или 071538572

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - Останато

Се продава од: Претпријатие

Elena
Потврден огласувач
071538572
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам