1 / 3
IVECO euro5
1 €
23.11.2020 20:29

Прилеп / Прилеп

IVECO STRALIS 2009 GOD. 450 KS. VO TOP SOSTOJBA - SO ORGINAL 800000km

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

MARJAN
Потврден огласувач
078353507
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам