1 / 7
Dekorativen kamen
5 €
18.04.2021 20:42

Охрид / Охрид

ekstra kvalitet.. pogoden za pod na dvorovi ili lepenje na dzid... debelina od 2do 3 cm za na dzid.. od 3 cm nagore za na pod

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

nikola
Потврден огласувач
075718550
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам