1 / 4
IPHONE 11 (64GB NEVERLOCK) KAKO NOV
450 €
13.10.2022 00:35

Кочани / Кочани

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

IPHONE 11

Боја:

Black

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

IPHONE 11 (64GB NEVERLOCK) KAKO NOV - 100%Batt

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
075456111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам