1 / 10
D. Maalo kaj Vardar Mebel 48m2 opremen
270 €
01.06.2021 08:30

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

48 m²

Греење:

Централно

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

CENTAR

D Malo kaj Vardar Mebel se iznajmuva nov stan 48m2, namesten na 2 sprat so lift, parno, klima. Vo momentot sloboden. Cena 270€/mesecno
Tel. 070 343 593

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Agencija Imig Dom
Kozle 88/3 meznin lok.8 Skopje
Потврден огласувач
070343593.070360642
Испрати Е-маил до огласувачот

K.VODA 54m2 so dve spalni nov vtor kat

73000 €

KARPOS 4 trosoben opremen stan 67m2

200 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам