1 / 7
BOSCH polnac so BOSCH SMART LI-ION+ 18V. 1.5Ah
3.300 МКД
29.11.2020 21:32

Аеродром / Скопје

Prodavam malce koristen BOSCH polnac so baterija BOSCH SMART LI-ION+ 18V. 1.5Ah

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Се продава од:

ICEMAN
A. Demnievski br23
Потврден огласувач
075219960
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам