1 / 1
Pezo 308 1.6hdi termostat ispraven
1.200 МКД
20.02.2023 19:46

Прилеп / Прилеп

Марка:

Peugeot

Модел:

308

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

5000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2021

Сила на моторот:

68 kw / 92 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Od pezo 308 2011godina ...ispraven so garancija...

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

boris
Потврден огласувач
070428963
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам