Се продава подземна гаража во Кисела Вода
360.000 МКД
Цената е фиксна
24.12.2020 09:37

Кисела Вода / Скопје

Квадратура:

15 m²

Се продава подземна затворена гаража со вкупна квадратура од 15 м2 на ул.Божидар Аџија бр.1, во близина на општина Кисела Вода под Стопанска Банка. Гаражата поседува имотен лист и е во одлична состојба.

Категорија: Недвижности / Гаражи

Се продава од:

Eko Dom
Потврден огласувач
078358141
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам