1 / 3
wifi repeatar wifi ripiter
1.100 МКД
Цената е фиксна
13.10.2022 09:01

Кичево

Состојба на предмет
Нов

wifi povtoruvac za vasiot dom. Signalot go povtoruva preku kabel na wifi ili od wifi na wifi.

wifi përsëritës për shtëpinë tuaj. Sinjali e përsërit prmes kabllit në wifi ose nga wifi në wifi

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Останато

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам