1 / 12
OPEL DELOVI polovni i novi
5 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.12.2022 10:13

Прилеп / Прилеп

OPEL
ASTRA F , G , H
VEKTRA B , C
SIGNUM
CORSA B , C
ZAFIRA. A , B
INSIGNIA
MERIVA
reparirame salteri so novi delovi

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

goce
Потврден огласувач
076215408
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам