1 / 5
Bora 1.9tdi
2.200 €
18.07.2022 12:26

Куманово / Куманово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Bora

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava Bora 1.9tdi 90ka
reg.do 01.2023god.
075-291-985

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

boki
Потврден огласувач
075291985
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам