1 / 7
FORD TRANSIT TDCI 2009 - 116HP
7 €
15.03.2022 20:45

Штип / Штип

Makedonska registracija
Doneseno od Germanija
2.2 TDCI so 6 Brzini
070 368 806 MARJAN

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
075221938
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам