1 / 4
4 (четири) летни гуми Riken Road Performance 195/65-R15
3.200 МКД
Цената не е фиксна
10.12.2020 17:54

Богданци / Гевгелија

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

195

Висина:

65

Дијаметар:

15

ПРОДАДЕНИ!

Се продаваат:

- 4 (четири) летни гуми
- Riken Road Performance 195/65-R15 91H
- Година на производство 2017
- возени една сезона
- екстра зачувани, неоштетени
- шара околу 6мм.

Цена - 3.200,00 денари за цел сет. Се продаваат само комплет. Праќам по карго.

Се продаваат од причина што се купени заедно со бандажи и немам потреба од истите. Имам мои гуми.

Контакт: Трајче, 071 379 990

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Трајче Тодоровски
Потврден огласувач
071379990
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам