1 / 1
Батерија
1.000 МКД
03.08.2021 15:16

Охрид / Охрид

Се продава половна батерија.

Тел: 071/751-980

Се продава и:
* Сет со огледало: https://www.reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=3788289
* Казанче: https://www.reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=3788342
* Када: https://www.reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=3788345
* Батерија за туш: https://www.reklama5.mk/AdDetails?ad=3788358

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Се продава од:

Oliver
Потврден огласувач
046529876
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам