1 / 7
Издавам нова гарсоњера
200 €
30.03.2022 09:48

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

1

Квадратура:

30 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2019

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Се издава гарсоњера за краток или подолг престој на Стара рампа во Кисела Вода на 5 минути од плоштад. Гарсоњерата е нова во нова зграда на 3 кат од 8, југоисточна орјентација.Зградата е со два лифта и греење на струја.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Kate
Потврден огласувач
070964440
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам