1 / 5
Se prodava plac na sama obikolnica stenkovec
35 €
13.08.2022 09:56

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

1740 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Plac od 1740 m2 so izlez na pat imoten list kp2475/1 ko gluvo brazda
Imame i drugi so br kp 2810. Kp3184. Kontakt samo na viber ,whats app 070319150

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава / Можна е замена од:

Miro
Потврден огласувач
070319150
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам