prodavam masina za sienje kohler vo odlicna sostojba
1 €
14.03.2023 21:22

Прилеп / Прилеп

masinata e germanska i e so nozna pedala i e kvalitetna i pogodna za zanaetciski dejnosti.tel.072 557 353

Категорија: Останато

Се продава од:

mile
Потврден огласувач
072557353
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам