1 / 5
Traktor/Трактор “KUBOTA B14 4x4 - увоз од Јапонија
4.390 €
28.03.2023 19:43

Неготино / Неготино

“KUBOTA” B14, 4X4 Увоз од Јапонија.
Цена: трактор со фреза 4.390 еур.
Тел. 075 457 991 Гуми протект Неготино. Видео: https://youtu.be/siscpjanc1o

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

ГУМИ ПРОТЕКТ ДООЕЛ
Потврден огласувач
075457991............043371220
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам