1 / 5
Traktor/Трактор Shibaura P155F 4x4 - made in Japan
4.390 €
25.11.2022 20:56

Неготино / Неготино

“SHIBAURA” P155F, 4X4 Увоз од Јапонија.
Цена: Трактор со фреза 4.390 еур.
Тел 075 457 991 Гуми протект Неготино Видео: https://www.youtube.com/watch?v=hrgpXmu_-Ng&feature=share

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

ГУМИ ПРОТЕКТ ДООЕЛ
Потврден огласувач
075457991............043371220
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам