1 / 9
Traktor/Трактор Yanmar F13 4x4 - увоз од Јапонија
3.990 €
16.03.2023 19:41

Неготино / Неготино

“YANMAR F13” 4Х4 само 541 работни часови. Увоз од Јапонија.
Цена: трактор со фреза 3.990 еур.
Тел. 075 457 991. Гуми протект Неготино Видео: https://www.youtube.com/watch?v=f5u3z9JGUzM&feature=share

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

ГУМИ ПРОТЕКТ ДООЕЛ
Потврден огласувач
075457991............043371220
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам