1 / 4
Prodavam spalna Dizajn fantazija
500 €
Цената не е фиксна
05.05.2022 00:49

Кисела Вода / Скопје

Plakar vo G / prav agol/ dve visoki komodi i dve natkazni! Dizajn fantazija ,so vrvni italijanski šarki i držači ! Mnogu malku koristena!
Kontact 070 206009

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Комплетна спална соба

Се продава од:

Ацо
Потврден огласувач
071232373
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам