1 / 4
Huawei p30lite
8.000 МКД
14.08.2022 12:11

Штип / Штип

Марка:

Huawei

Модел:

p30lite

Боја:

White

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

kupen od telekom pred 5 mesec kako nov bez ostetuvanja

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Ivana
Потврден огласувач
078439881
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам