1 / 3
fijat ulize
1.500 €
Цената е фиксна
26.09.2021 09:36

Прилеп / Прилеп

prodavam ulize 1998 god 2000 hd pezo motorDobro sochuvano neudirano so kuka atestirano Sedum sedishta neregistrirano

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Ljupcho
Потврден огласувач
078306434
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам