1 / 2
Magacin so plac - s.Malo Konjari, Prilep
1 €
29.01.2023 09:34

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

400 m²

Se izdava pod zakup magacinski prostor so povrsina od 400m2 i plac so povrsina od 3000m2 so priklucena voda i struja.
Lokacijata e vo selo Malo Konjari, Prilep.

Telefon za kontakt: 078252169

Категорија: Недвижности / Магацини

Се изнајмува од:

Zivko
Потврден огласувач
078 252 169
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам